Blender kielichowy, sokowirówka i owoce letnie

blender kielichowy lub sokowirówka

Blender kielichowy i sokowirówka – pomysły co zrobić z letnimi owocami, których czasami bywa nadmiar

Letnie miesiące przynoszą wiele owoców sezonowych, które dla własnego zdrowia, jak i walorów smakowych warto jeść pod różnymi postaciami. Jeżeli masz ich za dużo lub szukasz pomysłów na dodatkową obróbkę, warto wykorzystać blender kielichowy lub sokowirówkę do ich przetworzenia.

Dlaczego warto pić soki owocowe?

Soki owocowe są znakomitym źródłem substancji odżywczych. Dostarczasz z ich pomocą do organizmu wiele witamin i składników mineralnych. Dziennie powinno się spożywać 5 porcji warzyw i owoców, często nam się to z różnych powodów nie udaje. Pijąc soki, które pomoże przygotować sokowirówka, możesz cieszyć się z uzupełniania składników odżywczych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Pamiętaj, aby sok z sokowirówki wypić do 4 godzin po jego przygotowaniu, ponieważ z czasem traci wszystkie cenne właściwości odżywcze.

Pyszne smoothie z sezonowych owoców

Blender kielichowy możesz wykorzystać, aby przygotować wyjątkowe smoothie z wielu sezonowych owoców. Bezpieczne i wygodne urządzenie pomoże w połączeniu wielu składników, z których powstanie napój idealny na deser, drugie śniadanie czy podwieczorek.

Cichy blender powinien znaleźć się w każdej kuchni osoby dbającej o swoje zdrowie, ponieważ z jego pomocą zdrowe napoje przygotujesz przez cały rok. Możesz go także wykorzystać do przyrządzenia zupy krem czy musów. Urządzenie, w zależności od swojej mocy, jak i dostępnych części, poradzi sobie z rozdrabianiem nawet bardzo twardych owoców. Świeżo przygotowany napój dostarczy niesamowitych walorów smakowych, a także dużą porcję witamin.

Dlaczego warto kupić sokowirówkę i blender kielichowy?

Jest kilka powodów, dlaczego drobne agd w Twojej kuchni powinno obejmować sokowirówkę oraz blender kielichowy:

  • Przygotujesz z ich pomocą napoje w wielu atrakcyjnych wydaniach.
  • Wykorzystasz owoce sezonowe jako element zbilansowanej, zdrowej diety.
  • Obróbka owoców nie spowoduje utraty ich wartości odżywczych.
  • Powystawowe agd dostępne w atrakcyjnych cenach nie obciąży domowego budżetu, a zapewni możliwość skutecznego zadbania o własne zdrowie.

Ostateczny wybór, które urządzenie kupisz należy do Ciebie. Zachęcamy do nabycia obu z uwagi na możliwość realizacji jeszcze większej ilości pomysłów na zdrowe napoje i przysmaki z owoców sezonowych.