cichy blender

Cichy blender, a jego moc. Czy jest wystarczająca?

Mając w swojej kuchni cichy blender, nie dość, że będziesz w stanie przygotować wiele smakowitych potraw, to jeszcze nie będziesz stawiać na nogi całego domu podczas gotowania. Pamiętaj, że cicha praca urządzenia nie oznacza, że będzie ono pracowało słabiej. Obecnie na rynku dostępne są urządzenia pracujące cicho, a posiadające dużą moc.

Blender kielichowy – urządzenie komfortowe w użyciu

Dużą popularnością cieszy się blender kielichowy, ponieważ nie trzeba trzymać go w dłoni podczas stosowania. Stoi na blacie, a do specjalnego pojemnika można wrzucać poszczególne składniki, które stworzą dip, zupę czy smoothie. Stabilność urządzenia na blacie jest możliwa dzięki przyssawką. Dzięki temu, podczas swojej pracy blender nie będzie się przesuwał. Tego typu urządzenia charakteryzują się dużą mocą, a także wysokimi obrotami. Jednocześnie, nie należy obawiać się, że sprzęt będzie bardzo hałasował. Nowoczesne technologie pozwalają na tworzenie urządzeń o dużej mocy, jednocześnie działających bardzo cicho.

Jaką moc może posiadać blender kielichowy?

Zwykle, w tego typu urządzeniach znajdują się silniki o mocy od 1500 do 1700 W. Są to sporej mocy sprzęty, dzięki którym uda się rozdrobnić wiele składników. Przy tym należy wspomnieć o obrotach, które w przypadku blenderów kielichowych mogą sięgać 35 tysięcy na minutę.

Najlepiej wybrać drobne agd ze zróżnicowanym poziomem prędkości rozdrabiania. Dzięki temu można będzie dostosować działanie urządzenia do tego, jaką konsystencję chce się uzyskać. Im więcej prędkości będzie do wyboru, tym powystawowe agd będzie bardziej funkcjonalne. Dobrze, aby posiadany blender miał funkcję turbo, która pozwala na przyspieszenie momentu obrotu w konkretnym momencie, gdy jest taka potrzeba.

Współczesne blendery kielichowe

Obecnie outlet agd proponuje szereg blenderów, które nie dość, że posiadają szerokie zastosowanie, to są w każdym calu dostosowane do potrzeb użytkownika. Działają w sposób przyjazny dla mieszkańców domu, ponieważ pracują cicho, a efektywnie. Tego właśnie oczekuje się od wszystkich urządzeń kupowanych do domu.