Drobne AGD, a multi urządzenia AGD

drobne agd - multi urządzenia

Czy drobne AGD to przeżytek – przegląd multi urządzeń AGD

Współczesna kuchnia znacząco różni się od tej, którą znali nasi dziadkowie, albo nawet nasze mamy. Dziś królują przede wszystkim multi urządzenia łączące wiele funkcji w jednej obudowie. Drobne AGD zajmują mało miejsca, a jednocześnie robią to samo, albo i więcej co pojedyncze sprzęty, z których mogliśmy korzystać jeszcze kilka lat temu.

Robot kuchenny zastąpił mikser, młynek, cichy blender oraz wiele innych sprzętów kuchennych

Jeszcze kilkanaście lat temu trudno było sobie wyobrazić, że ktoś wymyśli urządzenie kuchenne, które będzie łączyło funkcję miksera, młynka, blendera oraz szatkownicy. Od paru lat w kuchniach królują roboty kuchenne, które to wszystko potrafią. Możesz w nich gotować, przyrządzać poszczególne składniki potraw i cieszyć się z funkcjonalności, jaką zapewniają. W jednym sprzęcie masz wszystko, co niezbędne, aby miksować, mieszać i szatkować składniki. Rozbudowany malakser jest niezawodną pomocą dla każdej pani domu.

Gofrownica z funkcją tostera

Trzeba przyznać, że sama gofrownica jest niezbyt opłacalnym zakupem. W końcu gofry robimy od czasu do czasu, przede wszystkim w sezonie letnim, aby przypomnieć sobie wakacje nad morzem, gdzie cieszą się one największą popularnością. Producenci, aby zachęcić użytkowników do zakupu tych urządzeń postanowili rozbudować je o funkcję tostera. Tym samym sprzęt będzie przydatny przez cały rok, aby przygotować pyszne tosty idealne na śniadanie lub kolację.

Opiekacz lepszy niż toster

Zwolenników trójkątnych tostów na pewno nie brakuje, ale trzeba przyznać, że znacznie lepszą opcją jest opiekacz, w którym przygotujesz kanapki na ciepło z różnymi składnikami. Do tego jednocześnie możesz wykorzystać urządzenie do przygotowania grillowanych warzyw czy mięs. Tym samym, sprzęt posłuży nie tylko do serwowania kanapek na ciepło, ale także przyrządzania dań obiadowych. Znacznie lepsza opcja, prawda?

Silny odkurzacz z funkcją mopowania i myjki parowej

Sam odkurzacz jest mało przydatnym urządzeniem w domu. Dziś oczekuje się, że będzie także mył podłogę. Odwiedzając sklep internetowy agd na pewno natrafisz na odkurzacz bezprzewodowy lub przewodowy z licznymi opcjami. Z funkcją mopowania i myjki parowej, idealny do odkurzania, mycia, jak i czyszczenia fug i zakamarków. Taki sprzęt łączy w sobie funkcję odkurzacza, jak i mopa parowego.