drobne AGD na prezent

Drobne agd – czy nadal wypada dawać je jako prezent ślubny?

Ślub jest ważnym wydarzeniem w życiu każdej pary. Przygotowania do tego dnia trwają zwykle kilkanaście miesięcy. Osoby zaproszone na ślub bardzo często mają problem, co kupić nowożeńcom. Część postanawia wręczyć kopertę z pieniędzmi, pozostali natomiast decydują się na kupić drobne agd. Czy to dobry pomysł?

Jak wybrać prezent na ślub?

Prezent ślubny powinien być dopasowany do gustu i potrzeb nowożeńców. Należy zwrócić uwagę, czy są na dorobku, czy po prostu już wszystko mają. Nie bez znaczenia jest także stopień zażyłości z parą młodą. Na droższe prezenty najczęściej decyduje się rodzina, świadkowie i przyjaciele. Zwykli gości wybierają natomiast mniej kosztowne prezenty. Amerykańskim zwyczajem jest, że Para Młoda tworzy listę rzeczy, których potrzebuje. Goście mogą z niej wybierać, co kupią. Pozwala to uniknąć powtarzania się prezentów. W Polsce jest to jednak jeszcze mało rozpowszechniony zwyczaj, uważany w dużej mierze za nietakt.

Małe AGD jako idealny pomysł na prezent ślubny?

Najczęściej wybieranym prezentem ślubnym jest drobne agd. Bardzo często decydują się na jego zakup osoby, które wiedzą, że Para Młoda jest na dorobku. Gdy Para Młoda dopiero zaczyna wspólne życie i urządza mieszkanie lub dom. Wśród najpopularniejszych prezentów można wymienić ekspres do kawy, odkurzacz bezprzewodowy czy malakser. Bardzo często nowożeńcy otrzymują również żelazka, mikrofalówki czy czajniki elektryczne. Urządzeń w outlet agd jest tak dużo, że każdy znajdzie idealny pomysł na prezent ślubny.

Pamiętać należy jedynie, aby obdarowywać parę młodą wysokiej jakości sprzętami pochodzącymi od dobrze znanych marek. Gwarantuje to niezawodność sprzętu, jak i pewność, że przyda się on w wielu sytuacjach.

Czego nie wypada dawać na ślub?

Są prezenty, których nie wypada dawać z okazji ślubu. Można wśród nich wymienić noże, zegarki, samochody czy mieszkania. Pierwsze mogą przynieść pecha młodej parze, natomiast ostatnie dwa są zbyt kosztowne, chyba, że są wręczane przez rodziców. Źle widziane są również akcesoria dla dziecka czy gadżety erotyczne. Także zbyt małe AGD, takie jak młynek czy opiekacz może okazać się niewystarczającym prezentem.