drobne AGD

Drobne AGD jakie warto zabrać ze sobą pod namiot

Biwakowanie pod namiotem staje się znów bardzo modne. Ludzie szukają innych form spędzania wolnego czasu, aby nieco odetchnąć od miejskiego zgiełku. Warto dobrze przygotować się do wyjazdu zabierając ze sobą przydatne drobne AGD.

Jak przygotować się do wyjazdu pod namiot?

Pakowanie to bardzo duże wyzwanie w trakcie każdego wyjazdu. Zanim się za nie zabierzesz, warto stworzyć plan, przemyśleć, co tak naprawdę będzie Ci potrzebne. Przydatna będzie lista sprzętów, bez których trudno jest myśleć o komfortowym biwakowaniu.

Pominiemy tutaj tak oczywiste kwestie, jak sam namiot, śpiwór czy inne elementy posłania. Skupimy się na urządzeniach, dzięki którym zapewnisz sobie fantastyczny wypoczynek na łonie natury. Przede wszystkim należy wybierać sprzęty o niskiej wadze a dużej funkcjonalności. Aby zrobić śniadanie oraz przekąski na ciepło, pod namiot możesz zabrać trwały toster. Wystarczy, że na polu namiotowym będzie dostęp do prądu, a przyrządzisz sobie smakowite kanapki na ciepło bez żadnych problemów.

Gotowanie pod namiotem

Gotowanie pod namiotem jest jak najbardziej możliwe, ale musisz wyposażyć się w kuchenkę turystyczną. Do tego dobierz niewielkie garnuszki, a przygotujesz obiad i kolację bez konieczności wychodzenia z pola namiotowego. Możesz także postawić na grill turystyczny, aby na łonie natury przygotować kiełbaski czy karkówkę.

Jeżeli nie możesz wyobrazić sobie dnia bez zdrowego soku, zabierz ze sobą także blender kielichowy lub ręczny. Zdrowe przekąski w formie płynnej uda się przygotować dzięki temu dla siebie i znajomych.

Na kempingu przyda Ci się także lodówka turystyczna, w której przechowasz produkty spożywcze wymagające niskiej temperatury.

Lista rzeczy pod namiot dostosowana do indywidualnych potrzeb

Samodzielnie musisz odpowiedzieć sobie na pytanie, co tak naprawdę jest Ci niezbędne w trakcie krótkiego, jak i długiego wyjazdu pod namiot. Być może ekspres do kawy nie jest najlepszym wyborem, ale już opiekacz na pewno tak. Możesz śmiało zapakować do samochodu wiele drobnych sprzętów AGD, dzięki którym pobyt na łonie natury będzie jeszcze przyjemniejszy.

Odwiedź outlet AGD w poszukiwaniu urządzeń idealnych pod namiot. Na pewno się nie rozczarujesz.