Drobne AGD – urządzenia pomagające w byciu fit

drobne agd

Bycie fit i drobne agd

Spośród szeregu rozwiązań, które oferuje sklep internetowy agd, wyróżnić można drobne agd. AGD, które ułatwia dbanie o sylwetkę i wprowadzanie do codziennego życia zasad zdrowego odżywiania. Przykładem niezbędnego urządzenia jest zdecydowanie blender. Nowoczesny mikser daje miłośnikom gotowania wiele możliwości.

Blender pozwala jeść zdrowo

Obecnie panuje trend, aby odżywiać się zdrowo. I bardzo dobrze. Naturalnie przygotowane przetwory, samodzielne gotowanie w domu to obowiązek każdej osoby, która chce być fit. Trzeba jednak mieć pod ręką odpowiedni sprzęt, aby wykonać wyżej wymienione czynności szybko, sprawnie i bez niepotrzebnego wysiłku. Z pomocą przychodzi przede wszystkim blender kielichowy. Jest to urządzenie, dzięki któremu przygotujesz różnego rodzaju smakołyki oraz przekąski. Te drobne AGD Rewelacyjnie sprawdza się przy robieniu kremów z warzyw, sałatek, mas do ciast. Posiada zaawansowane możliwości, które w znaczącym stopniu ułatwiają gotowanie. Dzięki wymiennym końcówkom, cichy blender okazuje się pomocny przy wielu zadaniach w kuchni.

Blender jest nie tylko urządzeniem uniwersalnym, ale także wygodnym w użyciu. Posiada poręczną konstrukcję, a poza tym ułatwia gotowanie na co dzień. Po co męczyć się z ręcznym siekaniem warzyw, skoro może to za nas zrobić robot. Zaoszczędzisz sporo czasu, który będzie można poświęcić m.in. na delektowanie się przygotowanymi potrawami.

Sokowirówka, dzięki której przygotujesz zdrowe napoje

Soki owocowe, warzywne i owocowo-warzywne to podstawowy napój każdej osoby, która chce odżywiać się zdrowo. Przygotujesz je szybko, sprawnie i bez większych problemów mając do urządzenie takie jak sokowirówka. Pamiętaj jednak, aby przy zakupie zwrócić uwagę na:

  • moc – 300-600 W,
  • napęd – najczęściej są dwa napędy przeznaczone do różnych typów owoców i warzyw. Szybki nadaje się do twardych produktów, a wolny do miękkich,
  • pojemnik – 0,5 – 3,5 l,
  • otwór – część sokowirówek pozwala na wrzucanie tylko pokrojonych owoców oraz warzyw. Dużo wygodniejsze są modele, do których można wrzucić całe jabłko czy banana.