Ekspres ciśnieniowy z górnej półki konta budżetowy

ekspres ciśnieniowy

Czym różnią się wyższe modele ekspresów ciśnieniowych marek premium od niższych?

Jaki ekspres ciśnieniowy warto kupić? Najlepszy. Taki znajdziesz w ofercie marek premium, które w outlet AGD proponują urządzenia w wyjątkowo okazyjnych cenach.

Najlepszy ekspres do kawy dostosowany do Twoich potrzeb

Jeżeli szukasz sprawdzonego modelu, dzięki któremu przygotujesz wyjątkową kawę, sklep internetowy AGD oferujący powystawowe AGD daje Ci szansę na zakup udany pod względem kosztów, jak i uzyskanych funkcji. Masz możliwość wybrania w niskiej cenie urządzenia od renomowanych producentów. Funkcjonalność, eksploatacja oraz łatwość czyszczenia to podstawowe atuty, jakie zyskasz stawiając na taki wariant.

Czym jeszcze różni się ekspres ciśnieniowych marek premium od niższych?

Pojemność zbiornika na wodę

W Twoim domu kawę pije 2-3 osoby? Dla większego komfortu warto wybrać urządzenie, które zbiornik na wodę jest sporych rozmiarów. Najlepiej, aby miał on przynajmniej 1,8 l. Pozwoli to na przygotowanie bez większych problemów kilku standardowej wielkości kaw.

Ilość zapamiętanych programów parzenia

Rano większość osób działa automatycznie. Ważne, aby ekspres ciśnieniowy również to robił. Jeden przycisk i kawa się przygotowuje. To jest możliwe, jeżeli wybierzesz urządzenie z funkcją zapamiętywania programów parzenia. Jeżeli te drobne AGD jest wykorzystywane przez kilku domowników, istotne jest, aby na panelu dodatkowym było przynajmniej kilka wolnych okienek. Dzięki temu każdy będzie w stanie bardzo szybko przygotować swój ulubiony napój, zupełnie nie zastanawiając się na wybieraniem konkretnych opcji.

Pojemność zbiornika na fusy

Denerwujące jest, gdy wstajesz rano, a pojemnik na fusy jest zapełniony charakterystycznymi krążkami. Oczywiście może to wynikać z zapominalstwa pozostałych użytkowników, ale gdy jest on zbyt mały, zapełnia się bardzo szybko. Tak jak w przypadku pojemnika na wodę, wybierz model, którego zbiornik na fusy jest dostosowany do ilości osób korzystających z ekspresu każdego dnia.

Dodatkowy zbiornik na inne rodzaje kaw

Lubisz kawy smakowe? Ekspres ciśnieniowy warto wybrać z funkcją robienia kaw także w tym wariancie. Urządzenie musi mieć oddzielny pojemnik, do którego można będzie wsypać już zmieloną kawę smakową. Tym samym zaserwujesz sobie oraz gościom wyjątkowe napoje o dowolnym smaku.