Ekspres do kawy Senseo – topowe modele

ekspres senseo

Ekspres do kawy Senseo – topowe modele ekspresów do kawy

Jaki ekspres do kawy warto kupić, aby cieszyć się z jego bezproblemowego i skutecznego działania? Dobrym wyborem będzie jeden z modeli Philipsa. Dużą popularnością cieszy się ekspres do kawy Senseo. Na uwagę zasługują przede wszystkim przedstawione poniżej modele.

HD7804 – zapewnia doskonały smak kawy

Jeżeli każdego dnia chcesz delektować się wyjątkowym smakiem kawy i jej niepowtarzalnym aromatem, ten ekspres senseo będzie najlepszym wyborem. Umożliwia przygotowanie kawy przy użyciu zaledwie jednego przycisku. Nowoczesne rozwiązania w nim zastosowane sprawiają, że jest bardzo przyjazny dla użytkownika. Unikalny system parzenia gwarantuje przygotowanie pysznej kawy. Jedną filiżankę ulubionego napoju uzyskasz w mniej niż 30 sekund.

HD7850 – unikalny, oryginalny i nowoczesny

Ten ekspres do kawy zagwarantuje przygotowanie dokładnie takiej ilości kawy, jakiej potrzebujesz. Szeroki wybór saszetek, które do niego pasują sprawia, że uda się znaleźć dokładnie taki rodzaj, jaki spełni oczekiwania jego właściciela. Wyposażony został w automatyczny system spieniania mleka, regulowaną objętość wody używanej do parzenia, a także w uniwersalną tackę na filiżankę, dzięki której przygotujesz zarówno cappuccino, jak i latte macchiato w odpowiedniej szklance.

HD7825 – dwie kawy na raz

To drobne agd spełni oczekiwania każdego, kto chce delektować się pysznym smakiem kawy w towarzystwie. Uda się za jednym razem przygotować aż dwie filiżanki kawy, i to w mniej niż minutę. Ekspres został wyposażony w unikatowy system parzenia kawy, gwarantuje uzyskanie aromatycznego i po prostu pysznego napoju.

HD7827 – nowoczesny system parzenia kawy

Kawa pozyskiwana ze specjalnych saszetek do parzenia jest rozwiązaniem niezwykle wygodnym, a jednocześnie zapewniającym wyjątkowy smak. Kawa jest doskonale dozowana, a tym samym nigdy nie będzie ani za mocna, ani za słaba. W tym tkwi przyjemność, jaką zapewnia podczas użytkowania to powystawowe agd. Urządzenie daje możliwość zaparzenia dwóch kaw na raz, a dzięki wykonaniu z wysokiej jakości materiałów posłuży użytkownikowi przez długi czas.