Malakser – informacje o urządzeniu AGD

dobry malakser

Do czego służy malakser?

Męczy Cię przygotowywanie sałatek, dipów, smoothie czy koktajli? Mamy niezawodny sprzęt, który przyda się w każdej kuchni – malakser. Sprawdź jego możliwości.

Mając w swojej kuchni nowoczesne i wielofunkcyjne drobne AGD możesz uprzyjemnić gotowanie i zapewnić bliskim serwowanie bardzo ciekawych dań. Wiele czasochłonnych czynności przestanie być już dla Ciebie męczących.

W jaki sposób możesz wykorzystać w kuchni malakser?

Malaksery to wielofunkcyjne urządzenia, które umożliwiają szatkowanie, siekanie, tarcie oraz mielenie produktów spożywczych. Urządzenie składa się z podstawy, na której należy umieścić przezroczysty pojemnik. W jego wnętrzu znajduje się bolec, na który nakładane jest ostrze. Przed uruchomieniem urządzenia, pojemnik trzeba szczelnie zamknąć, aby zapobiec wydostaniu się produktów na zewnątrz.

Malakser potrafi jednocześnie rozdrabniać, jak i mieszać produkty spożywcze. Świetnie współpracuje z owocami i warzywami, z których mogą powstać sałatki, sosy, koktajle, smoothie. Możesz zapomnieć o czasochłonnym tarciu marchewki, buraków czy ziemniaków. Sprzęt zrobi to za Ciebie.

W nowoczesnych, rozbudowanych urządzeniach, które oferuje nasz sklep internetowy AGD, możesz znaleźć urządzenia z wieloma dodatkowymi końcówkami. Dzięki temu sprzęt udaje się wykorzystać także do wyrabiania ciasta czy ubijania piany. Liczne funkcje, jakie posiada malakser przemawiają na jego korzyść i sprawiają, że jest wiele powodów, aby właśnie w ten sprzęt się wyposażyć.

Dlaczego warto wyposażyć kuchnię w malakser?

Urządzenie pomaga z łatwością i w bardzo szybkim tempie przygotować pyszne posiłki. Wyróżnia się bardzo dużą funkcjonalnością, a w outlet AGD masz szansę znaleźć urządzenia od topowych producentów w bardzo okazyjnych cenach, 70% niższych niż oferowane przez standardowe sklepy. Powystawowe AGD wyręczy Cię w wykonywaniu żmudnych kuchennych czynności związanych z tarciem oraz krojeniem warzyw i owoców.

Szeroka oferta dobrego sprzętu AGD, jaką dysponujemy sprawia, że masz szansę znaleźć urządzenie dopasowane do własnych potrzeb, pochodzące od najlepszych producentów. Dbamy o jakość, niezawodność i funkcjonalność sprzętów dostarczanych naszym klientom.