outlet agd

Outlet AGD kontra promocje w sieciowych sklepach z AGD

Najnowszy blender kielichowy za 150 zł? Ekspres ciśnieniowy za 1000 zł? odkurzacz bezprzewodowy za 300 zł? Na takie ceny możesz liczyć decydując się na zakupy w outlet AGD. Sceptyczni mówią, że równie atrakcyjne promocje są w sieciowych sklepach z AGD. Czy aby na pewno?

Decydując się na zakupy w popularnych sklepach z AGD musisz pamiętać, że promocyjne ceny pojawiają się jedynie okazjonalnie, np. w momencie sezonowych wyprzedaży, tuż przed świętami czy w sytuacji, gdy sklep chce zrobić miejsce na nowe drobne agd. Natomiast w outlecie AGD niskie ceny są zawsze. Nie trzeba czekać na okazje. Od razu w atrakcyjnej cenie masz szansę kupić potrzebny sprzęt AGD. Czy to nie lepsze wyjście z sytuacji?

Nowe sprzęty za niskie ceny

Niektórzy obawiają się, że outlet AGD zaproponuje im używany sprzęt. Oferowane jest tam jednak nowe, powystawowe AGD, czyli urządzenia, które wystawiane były na półkach sklepowych, ale nigdy nie były uruchamiane. Nikt z nich nie korzystał przed tobą. Mogą nosić ślady zużycia jedynie na obudowie, ze względu na jej dotykanie przez klientów sklepu. Ponadto mogą być zapakowane w lekko zniszczone opakowanie, które np. podarło się na magazynie czy na półce, w momencie, gdy klient chciał zobaczyć, co jest w pudełko. Za stosunkowo niską cenę możesz pozyskać każde urządzenie AGD do swojego domu, zupełnie nowe i działające niezawodnie.

Kupując w outlet AGD oszczędzasz

Jaka jest różnica między outletem AGD a sklepem ze sprzętem AGD? Przede wszystkim ceny oferowanych urządzeń. W klasycznym sklepie AGD nie dostaniesz najnowszego sprzętu w mocno obniżonej cenie. Możesz liczyć jedynie na rabat 10%, czasem 15%. Natomiast w outlecie AGD ceny są mocno zaniżone, ze względu na to, że np. ekspres do kawy senseo czy silny odkurzacz są z ekspozycji. Masz tym samym szansę kupić naprawdę bardzo wysokiej jakości urządzenia, w cenach taniego sprzętu, który dostaniesz w tradycyjnych sklepach.

Warto skusić się na zakupy, podczas których możesz zaoszczędzić oraz zyskać wysokiej klasy urządzenia. W twojej kuchni znajdzie się sokowirówka, malakser czy młynek zakupione w bardzo korzystnych cenach. To naprawdę się opłaca! Warto z takich okazji skorzystać.