Poznaj wysoką jakość ekspresów do kawy Melitta

Dobry ekspres do kawy

Poznaj wysoką jakość ekspresów do kawy Melitta

Kawa jest ulubionym napojem wielu osób. W niektórych krajach jest wręcz czczona jako jeden z najbardziej szlachetnych napojów. Producentem, który zdobył wielką popularność produkując ekspresy do kawy oraz konstytuując filtry do nich jest Melitta. Warto przyjrzeć się tej marce nieco bliżej.

Melitta to niemiecka marka, która została założona w 1908 roku przez Melitta Bentz. Firma zatrudnia ponad 3700 pracowników na całym świecie, po to, aby każdy ekspres do kawy mógł posiadać funkcje dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkownika. Wszystkie produkty tworzone są z najwyższą starannością przy użyciu innowacyjnej technologii.

Filtry papierowe

Marka Melitta wynalazła filtry do ekspresów do kawy. Możemy być jej więc bardzo wdzięczni za to, że możemy obecnie pić wysokiej jakości kawę bez żadnych zanieczyszczeń oraz z wyczuwalnym niepowtarzalnym aromatem. Filtry w dodatku pomagają zabezpieczać urządzenie przed twardą wodą i osadem, który pochodzi z wody. Użytkownicy mają do wyboru trzy rodzaje filtrów:

  • Original – pozwalają uzyskać zrównoważony i pełny aromat kawy. Filtry posiadają 3 strefy filtracyjne. Odznaczają się one odpornością na przerwanie i najwyższą jakością. Posiadają wyjątkowo mocny podwójny szew, który sprawia, że są bardzo wytrzymałe.
  • Premium – została w nim zastosowana nowatorska technologia Aromapor PLUS, która umożliwia znakomity przepływ drobnych cząsteczek olejków kawowych. Pozwala to zwiększyć różnorodność aromatu kawy. Posiadają wyjątkowo mocny podwójny szew, który sprawia, że filtry są bardzo wytrzymałe. Dostępne są w naturalnym brązowym lub białym kolorze.
  • Nature – przyjazne środowisku filtry pomogą uzyskać przepyszny aromat kawy. W 60% zostały wyprodukowane z szybko rosnącego bambusa. Są podzielone na trzy strefy aromatyczne. Są odporne na rozerwanie i skutecznie filtrują. Posiadają wyjątkowo mocny podwójny szew, który sprawia, że są bardzo wytrzymałe.

Najwyższa jakość ekspresów do kawy

Bez dwóch zdań wszystkie urządzenia proponowane przez markę Melitta odznaczają się wysoką jakością i niezawodnością w działaniu. Każdy ekspres przelewowy został stworzony w oparciu o nowoczesne technologie. Do flagowych modeli marki należą:

  • Caffeo Barista T – pozwala na przygotowanie baristycznych kaw w zaciszu domu. Można przygotować ponad 18 rodzajów kaw. Ponadto, powystawowe agd odznacza się niepowtarzalnym designem oraz posiada intuicyjny system obsługi. Ekspres będzie w stanie zaspokoić wszystkie potrzeby użytkownika.
  • Caffeo CI – urządzenie jest w stanie w inteligentny sposób dostosować się do indywidualnych preferencji czterech użytkowników. Dzięki funkcji My coffe. moc kawy, temperatura, ilość kawy, mleko oraz ilość spienionego mleka, jak również inne parametry kawy mogą być w łatwy sposób zapisane w profilu osobistym i przywołane na życzenie.
  • Caffeo Passione – kompaktowe rozmiary urządzenia sprawiają, że drobne agd zmieści się w każdej kuchni. Posiada specjalny system aromatowy, a także automatyczny spieniacz mleka. W mgnieniu oka pomoże przygotować wyjątkową kawę.