sklep internetowy AGD

Sklep internetowy AGD – zasięg ogólnopolski

Dzięki ciężkiej pracy, dbałości o potrzeby klientów i sukcesywnemu realizowaniu ustalonych celów, nasz sklep internetowy agd zyskuje zasięg ogólnopolski. Dzięki temu dociera do szerokiego grona odbiorców. Dziękujemy, że jesteście z nami!

Działamy od ponad wielu lat

Sami nie jesteśmy w stanie uwierzyć, jak ten czas szybko zleciał. Na polskim rynku jesteśmy obecni już od wielu lat. Dekada upłynęła pod hasłem wielu zamówień, pozytywnych komentarzy klientów i stałego rozwoju. Staliśmy się specjalistami w sprzedaży dobrze znanych na europejskim oraz światowym rynku marek urządzeń drobnego AGD. Cieszymy się, że urządzenia, jakie znajdujcie w naszym sklepie internetowym spełniają Wasze oczekiwania. Mamy nadzieję, że przyczyniają się do łatwiejszego wykonywania domowych obowiązków, i nie tylko.

Naszą specjalnością jest powystawowe agd

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz współpracy z najlepszymi producentami sprzętu AGD, możemy zaproponować dostęp do tysięcy produktów w przystępnych cenach. W naszej ofercie znajdziesz:

  • drobne agd,
  • sprzęt RTV,
  • urządzenia audio i video,
  • wyposażenie do domu,
  • inne sprzęty elektroniczne.

Wszystkie produkty, jakie znajdują się na naszym sklepie internetowym, fizycznie posiadamy w magazynie. Tym samym jesteśmy w stanie zrealizować zamówienie szybko, bez oczekiwania na dostawę od producenta.

Nasz outlet agd działa w Koszalinie. Jest możliwość osobistego odbioru zamówienia lub dokonania zakupu na miejscu.

Jakim asortymentem dysponujemy?

W naszym sklepie znajdziesz produkty od czołowych producentów, taki jak: Philips, Samsung, Toshiba, Braun, Panasonic, Krups, JBL i wielu innych. Stale rozszerzamy ofertę, aby sprostać oczekiwaniom wszystkich klientów.

Kupić możesz m.in.:

To jedynie przykłady sprzętów, którymi dysponujemy. Zajrzyj do naszego sklepu internetowego, aby przekonać się, jak rozbudowaną ofertę posiada.