dobry toster

Toster

Tostery większości z nas kojarzą się z weekendowym śniadaniem, kiedy bez pośpiechu możemy przygotować pyszny posiłek na ciepło z samego rana. Z uwagi na praktyczne względu, a także przystępne ceny stały się obowiązkowym wyposażeniem większości domów. Tostery posiadają prostą konstrukcję, jednak w nowoczesnych modelach zastosowane rozwiązania są bardzo innowacyjne.

Toster z reguły służy do opiekania pieczywa. Czy jednak możliwe jest przygotowanie w nim innych rodzajów pieczywa? Nowoczesny trwały toster posiada funkcje podgrzewania na ruszcie. Z górnej części urządzenia jest wysuwana niewielka konstrukcja, na której można położyć bułki. Po włączeniu tostera, bułki są podgrzewane od dołu do osiągnięcia odpowiedniej temperatury. W ten sposób możliwe jest podgrzewanie pieczywa, które ze względu na rozmiary nie mieści się w wąskich szczelinach tostera. Ponadto, dzięki takiemu rozwiązaniu drobne agd może podgrzać również tosty, które już nam wystygły.

Funkcja rozmrażania pieczywa

Obecnie bardzo ciężko jest znaleźć pieczywo dobrej jakości. Gdy już uda nam się je znaleźć kupujemy więcej i zamrażamy. Jednak czekanie na rozmrożenie chleba może być dość kłopotliwe, szczególnie, jeżeli zapomnimy wyjąć chleb poprzedniego dnia z zamrażalnika. Możemy jednak nabyć toster zamykany z funkcją rozmrażania pieczywa. Należy włożyć zamrożone kromki do tostera, nacisnąć odpowiedni przycisk, a sprzęt dostosuje czas i temperaturę do stopnia zamrożenia pieczywa. Bardzo szybko można będzie uzyskać chleb, który idealnie będzie nadawał się do zjedzenia na śniadanie.

Wypiekanie wzorów

Dzieci bardzo często nie chcą jeść śniadania. Jak wiadomo, nie należy im na to pozwalać, ponieważ śniadanie jest najważniejszym posiłkiem w ciągu dnia. Aby zachęcić pociechy do jedzenia śniadania, można wybrać toster z funkcją wypiekania wzorków. Można będzie umieścić wtedy na toście ulubioną postać z bajki dziecka. Żaden maluch nie odmówi wtedy zjedzenia śniadania. Jego dzień od razu będzie lepszy. Oczywiście, uspokajamy. Funkcja ta nie ma nic wspólnego z używaniem barwników. Po prostu wybrana część kromki jest mocniej wypiekana, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie pożądanego wzoru.

Jakiej marki toster wybrać?

Na rynku dostępnych jest wiele marek proponujących tostery różnej jakości. Wybór jest tak duży, że ciężko jest zdecydować się na konkretny model. Jedną z marek, która proponuje wysokiej jakości nowoczesne tostery jest Cuisinart. Proponuje ona wysokiej jakości powystawowe agd, dzięki któremu można będzie przygotowywać przepyszne tosty każdego dnia. Z pomocą urządzeń tej marki można będzie przygotować szybko pyszne śniadanie dla całej rodziny. Materiały użyte do produkcji tosterów są bardzo wysokiej jakości. Ich kształt i konstrukcja są bardzo ciekawe i nowoczesne. Dzięki temu, tostery świetnie wkomponują się w aranżacje nowoczesnej kuchni.

Tostery wyposażone są w różne ustawienia opiekania, a także posiadają dodatkowe funkcje, takie jak rozmrażanie pieczywa. Ponadto, posiadają także funkcje podgrzewania. Kupując toster należy zwracać uwagę na jego jakość i sposób wykonania. Wybierając produkty marki Cuisinart na pewno nie pożałujemy.