powystawowe agd

Fakty i mity jakimi obrosło powystawowe AGD

Dlaczego powystawowe AGD wzbudza tak wiele kontrowersji? Wiele osób zastanawia się, czy takie drobne AGD jest w ogóle warte uwagi. Okazuje się, że powstało wiele nieprawdziwych informacji, które zakłamują obraz sprzętów oferowanych przez outlet AGD.

Nikt z nas nie lubi wydawać pieniędzy w ilości większej niż jest to konieczne. Szczególnie w tak trudnych czasach, jak obecnie szukamy oszczędności. Jednym z najlepszych sposobów jest zainteresowanie się sprzętem powystawowym. Warto jednak poznać wszystkie fakty i mity na temat tych urządzeń, a także ofertę, jaką posiada sklep internetowy AGD.

MIT 1: Sposób przechowywania urządzeń pozostawia wiele do życzenia

To absolutnie nieprawda. Wszystkie urządzenia, które trafiają do sprzedaży w outletach AGD pochodzą albo z ekspozycji sklepowej, albo zalegały na magazynie. Dzieje się tak, bowiem nie udało się ich sprzedać. Czasem dostępne są w uszkodzonych opakowaniach, co zdyskwalifikowało je do sprzedaży w tradycyjnym sklepie, dlatego trafiły do outletu.

MIT 2: Sprzęty powystawowe są gorszej jakości

W outletach możesz kupić urządzenia wysokiej jakości w niskich cenach. W porównaniu do cen sklepowych, różnica wynosi nawet 70%. Ekspres do kawy Senseo w uszkodzonym opakowaniu czy toster zamykany prosto z ekspozycji najlepszych polskich i zagranicznych marek może być Twój za naprawdę małe pieniądze. Masz szansę wzbogacić swój dom o urządzenia o znakomitych parametrach technicznych, zakupione za okazyjne sumy. To bardzo dobry sposób na oszczędności.

MIT 3: Urządzenia bez gwarancji

Na każdy sprzęt sprzedawany w outlecie AGD udzielana jest gwarancja. Zwykle są to 2 lata. Można korzystać w tym czasie z usług serwisowych, cieszyć się z pełnego wsparcia, jeżeli ekspres do kawy nie będzie działał tak, jak powinien.

Powystawowe AGD warte Twojej uwagi

Niezależnie jaki sprzęt powystawowy wybierzesz, na pewno z jego zakupu będziesz zadowolony. Urządzenia przed trafieniem do sprzedaży są bardzo dokładnie sprawdzane, aby wyeliminować jakiekolwiek ryzyko błędów czy wad technicznych. Tym samym do klienta trafia rewelacyjny blender kielichowy czy ekspres przelewowy w cenach mniejszych nawet o 70% w porównaniu do tych oferowanych w tradycyjnych sklepach.