Malakser i sposoby na kilka zbędnych kilogramów

malakser

Blender

Gryzie sumienie po świętach z powodu obżarstwa. Przygotuj zdrowe posiłki przy pomocy urządzeń AGD takich jak malakser lub blender. Świąteczne obżarstwo to już prawdziwy standard. Choć wielu z nas planuje oszczędzać się przy wigilijnym stole, niewielu to wychodzi. Zazwyczaj zajadamy się ciastami, sałatkami oraz wszystkim, co tylko się nam nawinie. Po świętach przychodzi jednak czas na dietę. Każdy chce pozbyć się nadmiaru kilogramów nagromadzonych przy świątecznym stole. Aby uzyskać najlepsze efekty, warto przygotowywać zdrowe posiłki przy użyciu profesjonalnych sprzętów. Przydatny będzie malakser oraz blender.

Blender zapewni zdrowe posiłki

Miksuje i rozdrabnia. Są to podstawowe czynności, jakie potrafi wykonać każdy cichy blender. Przy tym nie zajmuje wiele miejsca. Można będzie z jego pomocą przygotować pyszne koktajle oraz zupy-krem, które stają się w Polsce coraz bardziej popularne. Do wybory użytkownik ma dwa rodzaje blenderów:

  • blender kielichowy, stojący – jest to klasyczny blender z pojemnikiem wykonanym ze szkła. Należy włożyć do niego określone składniki, które chcemy zmiksować,
  • ręczny – wyposażony jest on w stopkę miksującą, która wykonana jest z plastiku lub stali nierdzewnej. Najczęściej to urządzenie wykorzystywane jest do miksowania zup. Można z jego pomocą przecierać i mieszać składniki

Coś więcej niż blender

Więcej możliwości niż blender daje drobne agd, jakim jest malakser. Nie tylko miksuje i rozdrabnia, ale także sieka i trze. Urządzenie jest wyposażone w specjalną tarcze, dzięki której możliwe jest krojenie i przygotowywanie potraw o różnej konsystencji. Najlepiej sprawdza się do szatkowania, ucierania i siekania warzyw oraz owoców na surówki. Z pomocą tego urządzenia można przygotować różne sosy, ubić pianę, a także wykonać wiele innych potraw. W malakserze możesz na przykład przygotować frytki, które następnie zostaną usmażone.

Dbaj o swoje zdrowie

Dzięki temu, że w Twojej kuchni znajdzie się funkcjonalne powystawowe agd, będziesz miał ułatwione zadanie, jeżeli chodzi o przygotowywanie zdrowych potraw. Nie będzie żadnego problemu z tym, aby zrobić szybko sałatkę, pyszną zupę-krem czy pożywny koktajl. Wyposaż swoją kuchnię w nowoczesne sprzęty, a zdrowe odżywianie stanie się Twoim nawykiem.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress