Sklep_zdjecie

Nasz adres
Multimediaoutlet

Carmena Wiśniewska
ul. Morska 60 lok. 24/1
75-212 Koszalin
tel. 947112000 kom. 668280082
Czynne : pon-piątek 9-15:30

zobacz nas na google maps

Sklep z drobnym AGD

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego, który znajduje się w Koszalinie na ul. Morskiej. Jesteśmy czynniki od poniedziałku do piątku w godzinach 9-15:30. Z pomocą naszych doradców zrobisz udane zakupy zapewniające usprawnienie wielu prac w domu. W stałym asortymencie naszego sklepu znajdziesz m.in. blender kielichowy, ekspres ciśnieniowy czy toster zamykany. Wybór jest jednak znacznie większy, a jeżeli czegoś nie mamy aktualnie dostępnego, możemy specjalnie dla Ciebie zamówić.

Wskazówki dojazdu, które zamieszczamy w powyższym filmiku na pewno okażą się dla każdego kierowcy bardzo pomocne, aby bez żadnych problemów trafić do naszego punktu sprzedaży. Wiemy, że nasz sklep internetowy AGD cieszy się bardzo dużą popularnością, chętnie zamawiacie powystawowe AGD, jednak nadal wiele osób ceni zakupy stacjonarne. Nie mogliśmy więc odebrać im przyjemności wybierania sprzętów, które widzą na własne oczy.

Wszystkie sprzęty, które są dostępne w naszym outlecie mają stan dobry lub doskonały, oczywiście są nowe.

Dojazd od strony Koszalina

Dojazd od strony Mielna

Przystępne ceny za drobne AGD znanych marek

Najniższe ceny, w pełni funkcjonalne drobne AGD, bezpieczne i wygodne zakupy. Nasz outlet AGD właśnie takie opcje oferuje, dlatego bez dwóch zdań warto odwiedzić nas stacjonarnie. Zapoznasz się z wszystkimi propozycjami, jakie aktualnie mamy na stanie. Wybierzesz sprzęt w każdym aspekcie dostosowany do potrzeb, zapewniający wzbogacenie kuchni o przydatną pomoc. Nasz asortyment jest bardzo szeroki i obejmuje urządzenia niezbędne przy sprzątaniu, gotowaniu, jak i korzystaniu z rozrywki. Dostępne są także tzw. „umilacze czasu”. Wybrać możesz m.in. ekspres do kawy.

Udostępniamy możliwość zakupów online lub stacjonarnych, w zależności od tego, jak jest Ci wygodniej. Wiemy, że każdy klient ma inne przyzwyczajenia, dlatego dajemy możliwość zrobienia wygodnych zakupów dla każdego. Poniższe filmiki będą na pewno bardzo pomocne, aby bez żadnych problemów dotrzeć do naszego sklepu stacjonarnego. Kupisz lub odbierzesz w nim sprzęty, które w znaczący sposób zmienią wykonywanie obowiązków w Twoim domu.