Outlet AGD z szeroką ofertą

Nieprzerwanie od ponad 10 lat prowadzimy sprzedaż znanych i cenionych marek na rynku europejskim i światowym. Nasz outlet AGD daje szansę znaleźć różnorodne drobne AGD bardzo przydatne w każdym domu, zapewniające bezproblemowe wykonywanie codziennych obowiązków, i nie tylko. Tworzymy ofertę kompleksową obejmującą zarówno AGD drobne, sprzęty do ogrodu, dla dzieci, elektronikę, RTV, jak i wiele innych. U nas zrobisz duże zakupy za niewygórowaną cenę.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz współpracy z czołowymi międzynarodowymi firmami możemy zaproponować dostęp do tysięcy produktów w przystępnych cenach. Co więcej, urządzenia odznaczają się wysoką jakością wykonania i fantastycznymi parametrami technicznymi. Płacąc mniej, zyskujesz sprzęt o zaawansowanych możliwościach technologicznych. To duży atut stawiania na powystawowe AGD. Nasz outlety AGD zna potrzeby klientów. Wiemy, co decyduje o pomyślnej finalizacji zakupów, dlatego nasza oferta jest bardzo kompleksowa i zróżnicowana. Obejmuje zarówno sprzęty w bardzo niskich cenach, jak i w wyższych, ale za to klient otrzymuje sprzęt o zaawansowanych możliwościach technologicznych.

Każdy sprzęt posiada gwarancję!

Oferowane przez nas produkty ZAWSZE objęte są PISEMNĄ gwarancją realizowaną na terenie POLSKI. Masz 100% pewność bezpieczeństwa i wygody zakupów. Możesz skorzystać ze wsparcia autoryzowanego serwisu, jeżeli blender kielichowy czy silny odkurzacz odmówią posłuszeństwa w trakcie eksploatacji. Zyskujesz także dostęp do części zamiennych oraz masz wsparcie naszych sprzedawców, jeżeli pojawiają się jakikolwiek wątpliwości dotyczące obsługi urządzeń i dostępnych funkcjonalności.

Zakup powystawowego AGD nie wiąże się z żadnym ryzykiem. Jest to sprzęt nowy, na gwarancji, dlatego zyskujesz takie same korzyści, jak przy zakupie urządzenia w standardowym sklepie. U nas płacisz jednak znacznie mniej za to samo.

Szyba realizacja zamówień

Produkty, które dostępne są w naszym sklepie fizycznie znajdują się na naszym magazynie. Daje to pewność dostępności produktu oraz szybką realizację zamówienia. Nie musisz oczekiwać wielu tygodni aż ekspres do kawy Senseo zostanie dla Ciebie sprowadzony. Otrzymujesz go od ręki. Czas realizacji zamówień jest uzależniony od okresu w roku, jak i intensyfikacji składanych zamówień.

W okresie przedświątecznym zawsze trzeba liczyć się z nieco wydłużonym czasem dostaw, ale robimy wszystko, aby każde zamówienie dotarło na czas pod wskazany adres.

Sklep online i sklep stacjonarny do Twojej dyspozycji

Siedziba naszej firmy mieści się w Koszalinie, gdzie codziennie (poniedziałek – piątek 9:00-15:30) możesz odebrać zamówienie lub dokonać zakupu na miejscu. Masz więc do wyboru dwie formy zakupów: online lub stacjonarnie, jak lubisz. Skorzystaj z szansy nabycia sprzętów powystawowych oferowanych przez nasz outlet AGD w atrakcyjnych cenach, które na pewno przydadzą się w Twoim domu.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego :
tel. 947112000 kom: 668280082


Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do składania zamówień !