Drobne AGD – ciekawostki i informacje

Naszą misją jest dostarczanie wysokiej jakości urządzeń w bardzo dobrych cenach, do 70% niższych niż w standardowych sklepach. Pomagamy wzbogacić mieszkania i domy w przydatne drobne AGD bez pustoszenia portfela. Możesz liczyć na naszą pomoc w dobieraniu parametrów technicznych do Twoich potrzeb.

Powyższe artykuły powstają po to, aby przybliżyć Ci nasz asortyment i wskazać na urządzenia szczególnie godne uwagi. Przekonasz się, który blender kielichowy warto kupić oraz jaki odkurzacz bezprzewodowy sprawdzi się w Twoim domu, jeżeli masz zwierzęta lub małe dzieci. Dzięki naszym poradom dokonasz dobrego wyboru, jeżeli chodzi o najbardziej przydatne urządzenia AGD. Regularnie uzupełniane wpisy są kompendium wiedzy o całym naszym asortymencie. Rozwiewamy tutaj także wątpliwości dotyczące bezpieczeństwa kupowania powystawowego AGD.

Czy warto czekać na Black Friday?21 listopada 2022 10:01

Czy warto czekać na Black Friday?

Czytaj więcej
Drobne AGD, które wyszły z użycia7 listopada 2022 16:28

Drobne AGD, które wyszły z użycia

Czytaj więcej
Powystawowe AGD czyli fakty i mity26 października 2022 10:36

Powystawowe AGD czyli fakty i mity

Czytaj więcej
Ekspres ciśnieniowy przydatny latem23 sierpnia 2022 10:22

Ekspres ciśnieniowy przydatny latem

Czytaj więcej
Blender kielichowy, sokowirówka i owoce letnie16 sierpnia 2022 10:07

Blender kielichowy, sokowirówka i owoce letnie

Czytaj więcej
Urządzenia drobnego AGD - co zaliczamy do nich?8 sierpnia 2022 14:52

Urządzenia drobnego AGD - co zaliczamy do nich?

Czytaj więcej
Ekspres ciśnieniowy z górnej półki konta budżetowy27 lipca 2022 11:04

Ekspres ciśnieniowy z górnej półki konta budżetowy

Czytaj więcej

Outlet AGD

Niektórzy nadal mają obiekcje, nie wiedzą jak działa outlet AGD, jakiego typu sprzęt oferuje. Pragniemy zaznaczyć, że w naszej ofercie znajdują się wyłącznie NOWE urządzenia takie, jak m.in. ekspres do kawy czy sokowirówka. Mogą jedynie nosić delikatne ślady zużycia ze względu na ekspozycję na półkach sklepowych. Niektóre modele dostępne są także w uszkodzonych pudełkach, jednak pod względem parametrów technicznych i funkcjonalności są niezawodne. Naszym klientom dostarczamy wyłącznie sprawne powystawowe AGD, od znanych producentów, działające w bezawaryjny sposób. Otrzymujesz standardowe 2 lata gwarancji na każdy zakupiony sprzęt.

Jeszcze wahasz się, czy skorzystać z naszej oferty? Zapoznaj się z przygotowanymi wpisami, a szybko zmienisz zdanie co do oferty naszego sklepu!