Drobne AGD – ciekawostki i informacje

Naszą misją jest dostarczanie wysokiej jakości urządzeń w bardzo dobrych cenach, do 70% niższych niż w standardowych sklepach. Pomagamy wzbogacić mieszkania i domy w przydatne drobne AGD bez pustoszenia portfela. Możesz liczyć na naszą pomoc w dobieraniu parametrów technicznych do Twoich potrzeb.

Powyższe artykuły powstają po to, aby przybliżyć Ci nasz asortyment i wskazać na urządzenia szczególnie godne uwagi. Przekonasz się, który blender kielichowy warto kupić oraz jaki odkurzacz bezprzewodowy sprawdzi się w Twoim domu, jeżeli masz zwierzęta lub małe dzieci. Dzięki naszym poradom dokonasz dobrego wyboru, jeżeli chodzi o najbardziej przydatne urządzenia AGD. Regularnie uzupełniane wpisy są kompendium wiedzy o całym naszym asortymencie. Rozwiewamy tutaj także wątpliwości dotyczące bezpieczeństwa kupowania powystawowego AGD.

Malakser do szybkich dań na Sylwestra27 grudnia 2022 10:43

Malakser do szybkich dań na Sylwestra

Czytaj więcej
Czy warto czekać na Black Friday?21 listopada 2022 10:01

Czy warto czekać na Black Friday?

Czytaj więcej

Outlet AGD

Niektórzy nadal mają obiekcje, nie wiedzą jak działa outlet AGD, jakiego typu sprzęt oferuje. Pragniemy zaznaczyć, że w naszej ofercie znajdują się wyłącznie NOWE urządzenia takie, jak m.in. ekspres do kawy czy sokowirówka. Mogą jedynie nosić delikatne ślady zużycia ze względu na ekspozycję na półkach sklepowych. Niektóre modele dostępne są także w uszkodzonych pudełkach, jednak pod względem parametrów technicznych i funkcjonalności są niezawodne. Naszym klientom dostarczamy wyłącznie sprawne powystawowe AGD, od znanych producentów, działające w bezawaryjny sposób. Otrzymujesz standardowe 2 lata gwarancji na każdy zakupiony sprzęt.

Jeszcze wahasz się, czy skorzystać z naszej oferty? Zapoznaj się z przygotowanymi wpisami, a szybko zmienisz zdanie co do oferty naszego sklepu!