Powystawowe, drobne AGD dla Ciebie

Masz pytanie? Nie udało Ci się w naszej ofercie znaleźć urządzenia spełniającego oczekiwania lub masz wątpliwości, czy wybrane drobne AGD jest dostosowane do Twoich potrzeb? Śmiało do nas napisz! Skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego, opisz sprawę, a my odpowiemy na wiadomość tak szybko, jak to tylko będzie możliwe. Możesz także do nas zadzwonić lub wysłać e-mail.

Pracownicy naszego sklepu internetowego chętnie udzielą odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania i ewentualne wątpliwości. Z naszą pomocą zrobisz udane zakupy do swojego domu. Mamy nadzieję, że kupisz urządzenia ułatwiające codzienne wykonywanie obowiązków lub uprzyjemniające czas.

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  Informacje

  Multimediaoutlet
  Carmena Wiśniewska
  ul. Morska 60 lok. 24/1
  75-212 Koszalin

  Kontakt z nami:
  biuro@multimediaoutlet.pl
  tel: 94 711 20 00
  kom. 668 280 082

  Najczęściej zadawane pytania

  Czy powystawowe AGD to sprzęt używany?

  Nie. Urządzenia, które znajdziesz w naszej ofercie są całkiem nowe. Znajdowały się dotychczas na półkach sklepowych. Ponieważ nie sprzedały się, oferuje je obecnie outlet AGD, z uwagi na wymianę kolekcji w sklepach stacjonarnych. Sprzęt może nosić ślady zużycia na obudowie lub mieć uszkodzone opakowanie. Jednak jest całkowicie nowy i sprawny.

  Czy na blender kielichowy z ekspozycji otrzymam gwarancję?

  Oczywiście, że tak. Udzielana jest standardowa gwarancja od producenta, której długość jest uwarunkowana konkretnymi regulacjami danego wytwórcy. Możesz więc liczyć na pełen serwis gwarancyjny i wsparcie, gdyby cichy blender odmówił posłuszeństwa.

  Czy sprzęty powystawowe zawsze są tańsze?

  Tak. Ekspres ciśnieniowy z ekspozycji nie może być sprzedawany w regularnej cenie, z uwagi na dostępność w otwartym opakowaniu, zdjęte niektóre zabezpieczenia, możliwość zarysowanej obudowy. Każdy z tych czynników nieco obniża wartość urządzenia, dlatego drobne AGD jakim jest ekspres do kawy w naszej ofercie zawsze znajdziesz w bardzo atrakcyjnej, dużo niższej niż standardowa cenie.

  Najwyższa jakość w najniższej cenie

  Zachęcamy, aby poznać całą ofertą, którą posiada nasz sklep internetowy AGD. W jednym miejscu możesz kupić ekspres do kawy Senseo, odkurzacz bezprzewodowy, toster zamykany oraz wiele innych urządzeń bardzo przydatnych w każdym domu. Postaw na tanie, a wysokiej jakości urządzenia.

  Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące formy składania zamówień, jakości oferowanych urządzeń, zapraszamy do kontaktu.