Toster zamykany – cała opieczona kanapka

toster zamykany

Toster zamykany – dlaczego cała opiekana kanapka jest lepsza od tostów?

Każdemu z czasem znudzi się standardowa kanapka z masłem, szynką i serem. Aby urozmaicić swoje śniadanie, warto przygotować je w wersji na ciepło. Kupując toster zamykany masz taką możliwość.

Lepsza kanapka na ciepło niż sam tost

Tost to przypieczona na ciepło kromka chleba, na którą dopiero możesz położyć składniki takie, jak warzywa, ser czy szynka. Kupując jednak zamykany toster, inaczej nazywany opiekaczem, masz szansę przygotować opieczony chleb już ze składnikami w środku. Czyż to nie lepsze wyjście? Zdecydowanie tak! Możesz przygotować na śniadanie pyszne kanapki na ciepło z różnymi warzywami, szynką, serem oraz sosem. Zdecydowanie trwały toster da ci taką możliwość.

Toster na grzanki znakomicie sprawdza się, gdy chcesz przygotować samą bazę na kanapki. Zwykle jednak wiele osób chce robić wszystko szybko, szczególnie rano, dlatego zamykany toster jest znacznie lepszym rozwiązaniem pozwalającym na uzyskanie od razu gotowych kanapek na ciepło.

Jakie funkcje posiada toster zamykany?

Drobne AGD, jakim jest toster zamykany może spełniać wiele przydatnych funkcji, które docenisz w swojej kuchni. Przede wszystkim:

  • podgrzewa kanapki wraz ze składnikami, np. warzywami, szynką, serem,
  • umożliwia odgrzewanie dań, np. gdy chcesz roztopić ser na powierzchni pizzy,
  • pozwala na przygotowanie gofrów,
  • umożliwia grillowanie warzyw i mięsa,
  • umożliwia przygotowywanie grzanek.

Parametry, które mają znaczenie przy zakupie tostera zamykanego

  • Moc – kup urządzenie, które ma minimum 700-800 W, a najlepiej sprzęt powyżej 900 W. Im wyższa moc, tym lepsze efekty uzyskasz z korzystania ze sprzętu. Opiekacz wykorzystasz wtedy do szybkiego grillowania mięs oraz warzyw.
  • Rodzaj płyty grzewczej – powystawowe agd powinno być wyposażone w płytę antyadhezyjną, która chroni przed przywieraniem jedzenia. Po przygotowaniu posiłku szybko przywrócisz sprzęt do pełnej czystości. Możesz także wybrać urządzenie z płytą teflonową, która także chroni przed przywieraniem.
  • Pojemność – mniejsze urządzenia są w stanie przygotować dwie kanapki na raz. Jeżeli jednak masz dużą rodzinę, wybierz sprzęt, który jest w stanie przygotować cztery kanapki. Szybciej zrobisz całe śniadanie.

Zapoznaj się z ofertą, jaką ma outlet agd, a znajdziesz idealny opiekacz na kanapki dla siebie i swojej rodziny.