drobne AGD na lato

Drobne AGD na wakacje

Co trzeba zabrać ze sobą na wakacje, aby były udane? Na pewno wygodne buty, krem do opalania, a także okulary przeciwsłoneczne. Trzeba pomyśleć również o urządzeniach AGD, które ułatwią przygotowanie przekąsek, śniadania oraz ulubionych napojów.

Przegląd bardzo małego AGD na wakacje pozwoli przygotować się do wyjazdu kompleksowo. Niczego nie zabraknie w trakcie letnich wojaży.

Drobne AGD, którego nie może zabraknąć podczas wakacyjnego wyjazdu

Jeżeli planujesz podróże po Polsce oraz Europie, zatrzymujesz się głównie w hotelach, hostelach oraz apartamentach, część wyposażenia oczywiście znajduje się w standardzie. Czasem jednak różnie z tym bywa, dlatego niektóre urządzenia zawsze warto mieć ze sobą.

Suszarka turystyczna

W wielu obiektach jest dostępna w standardzie, ale jeżeli planujesz budżetowy nocleg, może być z tym różnie. Niezwykle ważne jest, aby wyposażyć się w model ze składaną rączką, dzięki temu zmieści się w kosmetyczce. Można również zdecydować się na zakup turystycznej lokówki lub prostownicy.

Turystyczne żelazko

W walizce czy plecaku rzeczy ulegną pognieceniu, jest to nieuniknione. Zdecydowanie warto więc zabrać ze sobą żelazko turystyczne. Małe modele nie odbiegają funkcjonalnością oraz mocą od standardowych żelazek, dlatego każdy będzie zadowolony z ich użytkowania.

Czajnik turystyczny

Jeżeli lubisz kawę lub herbatę z samego rana i chcesz czuć się niezależnie, zdecydowanie warto zaopatrzyć się w czajnik turystyczny lub niewielki ekspres do kawy.

Obecnie powystawowe AGD w wersji turystycznej można znaleźć bez większych problemów w wielu sklepach stacjonarnych, oferuje je również sklep internetowy AGD.

Kompaktowe drobne AGD na wakacje

Jadąc samochodem na wakacje ma się w zasadzie nieograniczone możliwości, jeżeli chodzi o pakowanie sprzętów AGD. Można dobrze wyposażyć się i przygotować na wiele niespodziewanych sytuacji.

Część z zaproponowanych sprzętów zmieści się również bez problemów do turystycznego plecaka, jeżeli planujesz podróż samolotem, autobusem lub pociągiem. Oczywiście zazwyczaj ogranicza się wtedy rzeczy do minimum, aby np. nie przekroczyć limitów linii lotniczych. Na szczęście sprzęty AGD w wersji mini są na tyle małe, że udaje się je spakować bezproblemowo.