Porównanie czajników bezprzewodowych

strong>Obowiązkowym elementem wyposażenia każdej kuchni są czajniki. Są to urządzenia, dzięki którym możemy szybko i bez żadnych problemów przygotować wrzątek do zaparzenia kawy czy herbaty. Dziś skupimy się na porównaniu trzech modeli: dwóch czajników bezprzewodowych i jednego czajnika ceramicznego. Zachęcamy do zapoznania się z opisem poszczególnych modeli.

Czajniki elektryczne znacznie ułatwiły nam przygotowywanie wody. Nie trzeba do korzystania z nich używać gazu czy kuchenki. Wystarczy tylko gniazdko, do którego można będzie podłączyć urządzenie, a korzystanie ze sprzętu będzie, jak najbardziej możliwe. Wybór różnego rodzaju modeli jest bardzo duży. Każdy może znaleźć dla siebie czajnik dostosowany do swoich potrzeb. Dostępne są zarówno modele nowoczesne, jak i tradycyjne. Trzeba pamiętać, że czajnik obowiązkowo musi pasować do wystroju wnętrza kuchni. Istotne jest więc, aby wybrać taki, który będzie ładnie komponował się z pozostałymi urządzeniami, a także z dekoracją wnętrza. Poniżej prezentujemy trzy modele czajników, które są na pewno godne uwagi. Warto zapoznać się z ich opisem, a także zwrócić uwagę na porównanie danych technicznych. Dzięki temu, można będzie zdecydować się na model dostosowany do potrzeb.

Bezprzewodowy elektryczny czajnik szklany INOX LED

Ten elegancki i nowoczesny czajnik elektryczny doskonale sprawdzi się w każdej kuchni. Świetnie wygląda. Korzystanie z niego będzie prawdziwą przyjemnością. Czajnik został wykonany z wysokiej jakości szła. Dzięki temu, że posiada podświetlenie LED, zwykłe gotowanie wody będzie zapewniało możliwość uzyskania magicznego efektu. Wyposażony jest w obrotową podstawę czajnika, co ułatwia podnoszenie i odstawianie urządzenia. Czajnik oczywiście wyłącza się automatycznie, ale nie tylko, gdy zagotuje się już w nim woda, ale także wtedy, gdy podczas jego pracy podniesiemy go z podstawki. Takie drobne agd przyda się w każdym domu.

Czajnik bezprzewodowy stal nierdzewna INOX

Bezprzewodowy czajnik z obrotową funkcją 360 stopni wyposażony jest w płytę grzejną. Posiada obudowę wykonaną ze stali nierdzewnej, co gwarantuje długą żywotność czajnika, a także jego nieskazitelny wygląd nawet podczas częstego użytkowania. Wyposażony jest w polską wtyczkę zasilania. Nie wymaga żadnych dodatkowych przejściówek.

Czajnik elektryczny BESTRON DTP800SD

Czajnik ceramiczny – elektryczny zostały wyprodukowany przez holenderską firmę BESTRON. Pozwala zagotować bardzo szybko wodę. Wyposażony jest w ergonomiczny uchwyt i obrotową podstawkę zwiększającą wygodę użytkowania. Posiada antypoślizgową podstawkę i automatyczny wyłączanie po zagotowaniu wody. Zapewnia to bezpieczne korzystanie z urządzenia. Takie powystawowe agd jest na pewno godne uwagi.

Porównanie danych technicznych czajników bezprzewodowych

Bezprzewodowy elektryczny czajnik szklany INOX LED

 • moc: 2200W
 • pojemność: 1,8l
 • wymiary: długość ok. 22cm x szerokość ok. 17cm x wysokość ok. 23cm
 • Cena: 89,99PLN brutto

Czajnik bezprzewodowy stal nierdzewna INOX

 • moc: 1850 – 2200 W
 • pojemność: 1,7l
 • Cena: 64,99PLN brutto

Czajnik elektryczny BESTRON DTP800SD

 • moc: 1785 W
 • pojemność: 0,8 litra
 • wymiary produktu: 24.8 x 24.6 x 18.2 cm
 • Cena: 249,99PLN brutto

Jak widać czajników jest wiele. Różnią się wymiarami, materiałem wykonania oraz ceną. Który będzie dla nas najlepszy? Wybór należy do Ciebie

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress