Porównanie czajników bezprzewodowych

strong>Obowiązkowym elementem wyposażenia każdej kuchni są czajniki. Są to urządzenia, dzięki którym możemy szybko i bez żadnych problemów przygotować wrzątek do zaparzenia kawy czy herbaty. Dziś skupimy się na porównaniu trzech modeli: dwóch czajników bezprzewodowych i jednego czajnika ceramicznego. Zachęcamy do zapoznania się z opisem poszczególnych modeli.

Czajniki elektryczne znacznie ułatwiły nam przygotowywanie wody. Nie trzeba do korzystania z nich używać gazu czy kuchenki. Wystarczy tylko gniazdko, do którego można będzie podłączyć urządzenie, a korzystanie ze sprzętu będzie, jak najbardziej możliwe. Wybór różnego rodzaju modeli jest bardzo duży. Każdy może znaleźć dla siebie czajnik dostosowany do swoich potrzeb. Dostępne są zarówno modele nowoczesne, jak i tradycyjne. Trzeba pamiętać, że czajnik obowiązkowo musi pasować do wystroju wnętrza kuchni. Istotne jest więc, aby wybrać taki, który będzie ładnie komponował się z pozostałymi urządzeniami, a także z dekoracją wnętrza. Poniżej prezentujemy trzy modele czajników, które są na pewno godne uwagi. Warto zapoznać się z ich opisem, a także zwrócić uwagę na porównanie danych technicznych. Dzięki temu, można będzie zdecydować się na model dostosowany do potrzeb.

Bezprzewodowy elektryczny czajnik szklany INOX LED

Ten elegancki i nowoczesny czajnik elektryczny doskonale sprawdzi się w każdej kuchni. Świetnie wygląda. Korzystanie z niego będzie prawdziwą przyjemnością. Czajnik został wykonany z wysokiej jakości szła. Dzięki temu, że posiada podświetlenie LED, zwykłe gotowanie wody będzie zapewniało możliwość uzyskania magicznego efektu. Wyposażony jest w obrotową podstawę czajnika, co ułatwia podnoszenie i odstawianie urządzenia. Czajnik oczywiście wyłącza się automatycznie, ale nie tylko, gdy zagotuje się już w nim woda, ale także wtedy, gdy podczas jego pracy podniesiemy go z podstawki. Takie drobne agd przyda się w każdym domu.

Czajnik bezprzewodowy stal nierdzewna INOX

Bezprzewodowy czajnik z obrotową funkcją 360 stopni wyposażony jest w płytę grzejną. Posiada obudowę wykonaną ze stali nierdzewnej, co gwarantuje długą żywotność czajnika, a także jego nieskazitelny wygląd nawet podczas częstego użytkowania. Wyposażony jest w polską wtyczkę zasilania. Nie wymaga żadnych dodatkowych przejściówek.

Czajnik elektryczny BESTRON DTP800SD

Czajnik ceramiczny – elektryczny zostały wyprodukowany przez holenderską firmę BESTRON. Pozwala zagotować bardzo szybko wodę. Wyposażony jest w ergonomiczny uchwyt i obrotową podstawkę zwiększającą wygodę użytkowania. Posiada antypoślizgową podstawkę i automatyczny wyłączanie po zagotowaniu wody. Zapewnia to bezpieczne korzystanie z urządzenia. Takie powystawowe agd jest na pewno godne uwagi.

Porównanie danych technicznych czajników bezprzewodowych

Bezprzewodowy elektryczny czajnik szklany INOX LED

 • moc: 2200W
 • pojemność: 1,8l
 • wymiary: długość ok. 22cm x szerokość ok. 17cm x wysokość ok. 23cm
 • Cena: 89,99PLN brutto

Czajnik bezprzewodowy stal nierdzewna INOX

 • moc: 1850 – 2200 W
 • pojemność: 1,7l
 • Cena: 64,99PLN brutto

Czajnik elektryczny BESTRON DTP800SD

 • moc: 1785 W
 • pojemność: 0,8 litra
 • wymiary produktu: 24.8 x 24.6 x 18.2 cm
 • Cena: 249,99PLN brutto

Jak widać czajników jest wiele. Różnią się wymiarami, materiałem wykonania oraz ceną. Który będzie dla nas najlepszy? Wybór należy do Ciebie