Toster zamykany i szybkie śniadanie

toster zamykany

Toster zamykany – sposób na szybkie śniadanie

Oferta tosterów, jaką znajdziesz w outlet agd może przyprawić o zawrót głowy. Na rynku dostępnych jest wiele modeli, co sprawia, że trudno zdecydować się na konkretny. Najważniejsze jest jednak to, że toster zamykany pozwala na przygotowanie szybkiego, smacznego śniadania.

Opiekacz?

Toster zamykany

nazywany jest również utożsamiany z urządzeniem jakim jest opiekacz. To, co odróżnia je od tosterów pionowych to przede wszystkim konstrukcja. Pieczywo wraz z wkładem (ser, szynka, warzywa lub dżem) podgrzewa się z obu stron i przylega do metalowej powierzchni pokrytej powłoką (teflonowa lub ceramiczna) zapobiegającą przywieraniu. Niektóre tostery zamykane posiadają wymienne płyty, dzięki którym można zamieć je w urządzenie do grillowania czy przygotowywania gofrów.

Tostery zamykane kupisz od 100 do nawet kilkuset złotych. Najkorzystniejsze oferty cenowe proponuje sklep internetowy agd, w którym możesz znaleźć powystawowe agd.

Toster zamykany – recepta na szybkie, pyszne i ciepłe śniadanie

Wiele osób uwielbia gotować, ale nie ma na to zbyt wiele czasu. Część rezygnuje ze śniadań, aby dłużej pospać. Jeżeli jednak w Twoim domu znajdzie się zamykany toster, problem rozwiąże się sam. Przygotujesz pyszne i ciepłe śniadanie bardzo szybko. Wyśpisz się i zjesz coś pożywanego z samego rana. Najlepsze połączenie z możliwych.

Jaki toster zamykany jest najlepszy?

Kupując trwały toster musisz zwrócić uwagę na jego parametry techniczne. Wpłyną one na komfort użytkowania, jak i szybkość przygotowywania śniadania:

  • moc – zwykle waha się od 600 do 1500 W. Najlepiej jest wybrać urządzenie o jak największej mocy. To właśnie dzięki urządzeniu mającemu 1500 W przygotujesz szybkie śniadanie,
  • wymiary – jeżeli masz małą kuchnię, sprawdzaj zawsze ten parametr. Nie zagracaj przestrzeni dużym AGD. Dziś zgrabne, niewielkie drobne agd ma tak samo rozbudowane funkcje jak urządzenia o większych wymiarach,
  • dodatkowe funkcje – nie każdy opiekacz sygnalizuje proces działania, ale możesz znaleźć urządzenie, które poprzez lampki kontrolne poinformuje, kiedy jest w pełni nagrzane. Zdecydowanie ułatwi to jego użytkowanie.