cichy blender

Czy cichy blender jest potrzebny tylko latem?

Blender jest jednym z najpraktyczniejszych urządzeń kuchennych. Sprawdzi się przez cały rok do przygotowywania różnych potraw oraz dodatków do dań. Zwłaszcza jeśli mówimy o urządzeniu jakim jest cichy blender. Sprawdź jego możliwości.

Blender do koktajli warzywnych i owocowych

Jeżeli chcesz przygotować prosty koktajl składający się z banana i szklanki mleka nie potrzebujesz rozbudowanego urządzenia. Z zadaniem poradzi sobie każdy cichy blender. Jeżeli jednak chcesz stworzyć bardziej wyszukany napój z pestkami, orzechami, nasionami i twardymi warzywami oraz owocami, musisz wyposażyć się w urządzenie o większej mocy, przekraczającej 1000 W. Uzyskasz dzięki temu wysoką prędkość ostrza, nawet 13 500 obrotów na minutę. Blender nie będzie miał żadnych problemów z rozdrobnieniem najtwardszych składników.

Blender do soków

Wybierz urządzenie niwelujące rozpryskiwanie składników, jeżeli chcesz przygotowywać przede wszystkim soki, a nie chcesz kupować urządzenia jakim jest sokowirówka. Zwróć uwagę na kształt stopy blendera, odpowiednie wyprofilowanie ostrzy, a miksowane składniki nie będą chlapały po całej kuchni. Warto wybrać także urządzenie, które posiada funkcję kruszenia lodu. Sprawdzi się idealnie na letni czas, gdy każdy chce delektować się naprawdę zimnymi napojami.

Blender do smoothie

Gładki mus, jakim jest smoothie daje duże pole do eksperymentowania. Wykonasz je regulując prędkością, z jaką obracają się ostrza. Jeżeli chcesz w wygodny sposób przygotowywać smoothie, wybierz urządzenie z możliwością regulacji poziomów prędkości, najlepiej przy użyciu jednego przycisku. Bez przerywania pracy urządzenia zwiększysz lub zmniejszysz moc sprzętu.

Blender do zup

Chcesz jeść zdrowe kremy przez cały rok? Żaden problem. Kup blender kielichowy z płynną regulacją prędkości obrotów, a zmiksujesz warzywa w bardzo dokładny sposób, zarówno te miękkie, jak i twarde.

Blender do dań obiadowych

Mając do dyspozycji tak rozbudowane drobne agd, jak blender, możesz z powodzeniem zrealizować wiele pomysłów na dania obiadowe. Wystarczy, że wykorzystasz różne końcówki do urządzenia. Dzięki trzepaczce przygotujesz idealnie wymieszane ciasto na naleśniki, szatkownica pozwoli na przygotowanie składników na surówki, sałatki oraz zapiekanki. Wygodne, wymienne końcówki są niezbędne, jeżeli chcesz korzystać z blendera bez ograniczeń do przygotowywania wielu potraw w swoim domu, i to przez cały rok.