malakser i jedzenie na sylwestra

Malakser do szybkich potraw na sylwestra

Chcesz przygotować fantastyczną ucztę na Sylwestra, ale nie masz zbyt wiele czasu? Pierwszym krokiem, jaki należy wykonać jest zakup malaksera. Urządzenie wyręczy Cię w krojeniu, siekaniu i rozdrabnianiu wielu składników będących ważną częścią uroczystych potraw i przekąsek.

Malakser – wielofunkcyjne urządzenie do zadań specjalnych

W żadnej kuchni perfekcyjnej pani domu nie powinno zabraknąć malaksera. Jest to robot kuchenny , który przyspiesza proces przygotowywania posiłków. Urządzenie jest wielofunkcyjne, a ponadto zajmuje bardzo mało miejsca na blacie kuchennym. Już nie trzeba inwestować w blender kuchenny, mikser czy młynek, ponieważ te zadania wykona robot kuchenny.

Nie tylko dobrze radzi sobie z warzywami i owocami, ale także z mięsem i orzechami. Sieka, szatkuje, kroi, mieli i trze. Z pomocą tego urządzenia można wyrobić masę na ciasto, ubić pianę czy przygotować sos do przekąsek. Urządzenie przygotuje odpowiednią konsystencję warzyw niezbędnych do sałatki. Ostre tarcze zetrą ser. Mnogość zadań, jakie wykonuje malakser powala. Gotowanie od razu staje się o wiele przyjemniejsze, a przygotowywanie kolacji Sylwestrowej jest znacznie prostsze, nawet dla sporego grona znajomych.

Malakser – sprzęt o znakomitych parametrach technicznych

Zanim kupisz robot kuchenny, upewnij się, czy jego parametry techniczne są w stanie sprostać Twoim oczekiwaniom. Liczy się przede wszystkim moc, powinna wynosić minimum 700-900 W. Im będzie wyższa, tym więcej produktów uda się rozdrobnić, także orzechy oraz mięso. Zwróć także uwagę na ilość obrotów na minutę oraz czy sprzęt ma wbudowany tryb turbo. Znaczenie ma także wielkość dzbanka, do którego trafiać będą przetworzone składniki. Dostosuj go do ilości osób na co dzień korzystających z Twoich usług kulinarnych.

Odwiedź outlet AGD, aby wybrać najlepszy robot kuchenny

Już przed świętami warto zdecydować się na zakup malaksera. Ułatwi przygotowanie świąt dla całej rodziny i okaże się niezbędny w trakcie szykowania kolacji Sylwesterowej. Jeżeli szukasz urządzeń zaawansowanych, z licznymi funkcjami, na pewno warto postawić na powystawowe agd dostępne w bardzo dobrej cenie, a jednocześnie wzbogacone o wiele końcówek umożliwiających szybkie i proste gotowanie.