Ekspres ciśnieniowy przydatny latem

ekspres ciśnieniowy

Czy latem również przydaje się mieć ekspres ciśnieniowy?

Ekspres ciśnieniowy znakomicie sprawdza się przez cały rok. Dla smakoszy kawy to prawdziwy must have także latem, gdy serwuje się dla ochłody przede wszystkim kawę mrożoną.

Jak zrobić kawę mrożoną z ekspresu?

Jeżeli uwielbiasz głęboki aromat kawy, w wersji mrożonej warto wykonać ją na bazie espresso prosto z ekspresu ciśnieniowego. To rozwiązanie sprawi, że frappucino będzie smakowało jeszcze lepiej, wręcz tak samo jak w najlepszej kawiarni.

Do przygotowania kawy mrożonej potrzebujesz także mocno zmrożonych kostek lodu, aromatycznych przypraw oraz ulubionego syropu smakowego. Orzeźwiający i energetyczny napój pełen kofeiny postawi Cię na nogi, jak i zagwarantuje niesamowite doznania smakowe. Bazą tej wyjątkowej kawy jest oczywiście espresso, które przygotuje w najlepszym wydaniu ekspres do kawy. Moc możesz ustawić taką, jaką dokładnie lubisz. Zarówno słabsze, jak i silniejsze espresso do kawy mrożonej nadaje się idealnie. Kluczem jest tu profesjonalne rozdrabnianie ziaren, które jest w stanie zagwarantować tylko ekspres ciśnieniowy.

Przygotowane espresso do kawy mrożonej powinno mieć intensywny, wyrazisty smak i brązowy odcień. Delikatna pianka na powierzchni zagwarantuje pewność, że udało Ci się przygotować idealny napar.

Smak kawy mrożonej jak z kawiarni

Drobne AGD, które możesz kupić do własnego domu działa dziś podobnie jak najlepsze sprzęty w kawiarni. Już nie musisz marzyć o wyjątkowej kawie w trakcie wyjaśnia na miasto. Możesz samodzielnie przygotować ulubiony napój mając do dyspozycji wysokiej klasy ekspres ciśnieniowy. W outlet AGD znajdziesz modele od renomowanych producentów w bardzo atrakcyjnych cenach, do 70% tańsze niż w klasycznych sklepach. Możesz pozwolić sobie na model z wieloma dodatkowymi funkcjami, za który zapłacisz naprawdę mało.

Powystawowe AGD daje Ci szansę na pozyskanie wysokiej klasy sprzętu w rozsądnych cenach. Warto odwiedzić jeden ze sklepów internetowych czy stacjonarnych, aby znaleźć urządzenie do parzenia kawy, dzięki któremu wreszcie przygotujesz kawę mrożoną dokładnie taką samą, a nawet lepszą, jak w kawiarni. Jeżeli taki właśnie efekt chcesz uzyskać, postaw na powystawowe sprzęty. Naprawdę warto!