Sposoby na rozdrabnianie warzyw i owoców

malakser rozdrobione warzywa

Sposoby na rozdrabnianie warzyw i owoców: blender, mikser, malakser, tarka tradycyjna

Żmudne krojenie warzyw i owoców to już przeszłość. W nowoczesnej kuchni nie może zabraknąć urządzeń, które pomagają szybko i skutecznie przygotować wszystkie składniki. Krojenie, szatkowanie i tarcie nie stanowi dziś problemu, ponieważ do dyspozycji są sprzęty takie, jak blender, mikser czy malakser. Tradycyjne tarki odchodzą już w zapomnienie.

Powystawowe agd, które przyda się do obróbki warzyw i owoców

Uwielbiasz warzywa i owoce? My też! Nie może ich zabraknąć w żadnej kuchni jako podstawowego składnia dań. Warto jednak mieć do dyspozycji sprzęty, dzięki którym z łatwością przygotujesz właściwą konsystencję, niezbędną do dokończenia konkretnego dania. W sałatce na pewno sprawdzą się drobno krojone warzywa oraz owoce. Warto więc, aby malakser miał specjalną nakładkę umożliwiającą pocięcie produktów w kostkę. Do części dań niezbędne będą plasterki, a do innych wiórka. Wystarczy dokupić jedynie odpowiednie nakładki, a malakser na pewno pomoże nam pokroić we właściwy sposób warzywa i owoce.

Papka z warzyw i owoców? To zadanie, które wykona bez żadnych problemów blender kielichowy. Wystarczy wrzucić do niego wybrane warzywa i owoce, a uzyskamy konsystencję idealną na mus czy smoothie. Ważne, aby cichy blender posiadał ostrza umożliwiające blendowanie twardych warzyw i owoców. Będzie dzięki temu dużo bardziej funkcjonalny.

Elektryczna szatkownica do warzyw przyda się w każdym domu!

Szatkownice, znane także jako krajalnice, dostępne są w wersji manualnej (korzystały z nich nasze babcie), ale także elektrycznej. Zdecydowanie radzimy wybrać tę drugą opcję, jeżeli chcesz szybko rozprawić się z warzywami i owocami. Mając do dyspozycji tak praktyczne, świetnie działające drobne agd poszatkujesz na plasterki dowolne warzywo oraz owoc, i to bez najmniejszych problemów. Szatkowanie zajmie znacznie mniej czasu, a efekt będzie zadowalający. Warto również dodać, że do użycia tego urządzenia nie potrzeba siły, za jednym razem można skroić dużą ilość warzyw i owoców, co jest na pewno bardzo dużym atutem. Kuchnia, w której gotowanie jest przyjemnością? Zdecydowanie z pomocą urządzeń elektronicznych jest możliwe osiągnięcie takiego właśnie efektu!

Urządzenia w korzystnych cenach oferuje outlet agd. Znajdziesz tam zarówno malakser, mikser, jak i blender, które będą niezastąpioną pomocą w każdej kuchni.